26. Ulusal Patoloji ve 7. Sitopatoloji Kongreleri Hakkında

Değerli Meslektaşım,

2-6 Kasım 2016 tarihlerinde, Antalya’da düzenlenecek olan, 26. Ulusal Patoloji ve 7. Ulusal Sitopatoloji Kongreleri’nde kabul edilmiş poster/sözlü bildirisi olan ve bu bildiride birinci isim olarak yer alan 3 Araştırma Görevlisinin kongre kayıt ücretleri derneğimiz tarafından karşılanacaktır.

Başvurmak isteyenlerin, Anabilim Dalı Başkanlıklarından alacakları uygunluk yazısı ile birlikte kongre sekreterliği tarafından gönderilen bildiri kabul belgesini derneğimiz sekreterliğine iletmeleri gerekmektedir. Çok sayıda başvuru olduğu takdirde, başvurular Derneğimiz Yönetim Kurulu’nca değerlendirilecek ve destek verilecek bildiriler belirlenecektir.

Sevgi ve saygılarımızla…

Prof. Dr. İclal Gürses 

Çukurova Patoloji Derneği Başkanı

Yönetim Kurulu Adına

26. Ulusal Patoloji ve 7. Sitopatoloji Kongreleri Hakkında Reviewed by on . Değerli Meslektaşım, 2-6 Kasım 2016 tarihlerinde, Antalya'da düzenlenecek olan, 26. Ulusal Patoloji ve 7. Ulusal Sitopatoloji Kongreleri'nde kabul edilmiş poste Değerli Meslektaşım, 2-6 Kasım 2016 tarihlerinde, Antalya'da düzenlenecek olan, 26. Ulusal Patoloji ve 7. Ulusal Sitopatoloji Kongreleri'nde kabul edilmiş poste Rating: 0
scroll to top